Harmonys Trio

Harmonys Trio – IP audio řešení!

Nový přírůstek do rodiny Harmonys spojuje 3 produkty do jednoho:

Hodiny, reproduktor a blesk. Je to jediné řešení schopné přehrávat melodie nebo výstrahy při zobrazování času nebo naprogramovaného textu a záblesky tiše upoutat pozornost na vysílané zprávy!

Velmi působivé!

OBJEVTE HARMONYS TRIO

Katalogový list Harmonys Trio

Harmonys Trio – mnohem víc než jen audio systém

IP audio Systém schopný poskytovat přesný čas, informace na displeji, vysílat zvukové zprávy a efektivně varovat v případě ohrožení.

Reproduktor pro vysílání upozornění, oznámení z mikrofonu, signalizací nebo streamované hudby

Blesk pro tiché výstrahy, upozornění na zobrazenou zprávu a upozornění sluchově postižených osob.

LED displej pro zobrazení přesného času nebo pevných / rolovaných zpráv

Všechny tyto funkce dělají z Harmonys Trio klíčový systém pro školy, průmyslové podniky, distribuční centra a organizace otevřené veřejnosti.

Přesný čas, kdykoliv potřebujete!

Formáty: HH:MM nebo HH:MM:ss

Optimální pozorovací vzdálenost je do 16 m.

Každé Harmonys Trio je synchronizováno z LAN.

Není třeba nastavovat čas. Zobrazovaný čas je přesný, spolehlivý a identický ve všech zařízeních.

Přizpůsobitelné.

Naplánujte zvonění nebo signalizaci, definujte zóny a skupiny zón, přizpůsobte si výstrahy, vyberte textové zprávy, které se mají zobrazit, zvolte vysílání času nebo zprávy (pevné nebo střídavé), aktivujte blesk, streamujte hudbu… Všechny kombinace nastavení jsou možné díky intuitivnímu softwaru Sigma.

Po instalaci zařízení můžete snadno vše nastavit podle potřeby.

Řešení pro oznámení rizik

Školy, podniky a organizace otevřené veřejnosti by měly být schopny upozornit všechny na místě, před vnějším vniknutím, útoky, přírodními katastrofami (rizikem zemětřesení, povodněmi), zdravotními riziky, vniknutím zvířat a dalšími riziky.
Zpráva, Záblesk, Zvuk. Kombinací těchto funkcí umožňuje Harmonys Trio upozornit každého přítomného.

V těchto nouzových situacích lze jednoduché volání na jedno předdefinované číslo použít ke spuštění výstrahy ve vaší organizaci ze vzdáleného místa, na všech vašich zařízeních Harmonys.

Textovou zprávu (SMS) lze také automaticky odeslat až šesti předdefinovaným kontaktům: policii, správci webu a dalším.

Jedno zařízení pro mnoho použití.

VZDĚLÁVÁNÍ
Kompletní řešení pro učebny.

Harmonys Trio dokonale zapadá do škol. Vysílání zvonění pro oznámení začátku a konce hodiny, upozornění na střídání učebny, připomenutí sociálního distancování (např. nyní v době Covidu), zobrazení času, textové zprávy, zábesky … Je to efektivní řešení pro zobrazení přesného času, označení klíčových okamžiků dne, informování a upozornění všech ve vaší škole.

 

VÝROBA/LOGISTIKA
Nástroj pro označení klíčových okamžiků dne pro vaše zaměstnance.

Jak zajistit dodržování přestávek a pracovní doby? Jak připomenout bariérová doporučení v případě epidemie nebo sezónních onemocnění? Jaké řešení by mělo být zavedeno pro nastavení tempa ve výrobní dílně? Jak lze zprávy a výstrahy efektivně vysílat? Harmonys Trio je odpověď.

 

ORGANIZACE OTEVŘENÉ PRO VEŘEJNOST
Spojenec pro hromadnou komunikaci.

Harmonys Trio může informovat i upozornit. Vysílat zvuková oznámení, přidat text pro posílení významu zprávy a aktivovat záblesky, aby informace sdílel každý.

Harmonys Trio je spolehlivým a efektivním řešením pro organizace otevřené veřejnosti jak pro zaměstnance, tak pro návštěvníky.

Uživatelsky přívětivé rozhraní

Jakmile je systém nainstalován, můžete vše spustit několika kliknutími.

Vše uděláte pomocí intuitivního SW Sigma: nakonfigurujete systém Harmonys a nastavíte plány pro signalizaci.

Chcete používat také hlasové zprávy? Zkombinujete Harmonys Trio s mikrofonní konzolí a vysíláte zprávy v zónách dle vašeho výběru.

Zprávy spouštíte z mikrofonu, ovládací skřínky, SW Sigma, počítače, aplikace pro smartphone nebo dálkového ovládání.

Méně zařízení a více funkcí

Rychlejší, snadnější a tedy i levnější instalace s pouhým 1 kabelem místo 3

Ekonomičtější řešení za poloviční cenu (včetně instalace) než je nákup 3 samostatných zařízení.

Systém, který je šetrnější k planetě.

Méně zařízení také znamená méně znečištění. Nákup jednoho zařízení místo tří znamená použití méně surovin pro jeho výrobu a to v konečném důsledku vede k menšímu množství odpadu.

Méně zařízení znamená také nižší spotřebu energie.

Harmonys Trio  –  Inovace správným směrem!

Samostatně nebo společně s jinými zařízeními.

Harmonys Trio je součástí audio systému Harmonys. Je proto dokonale kompatibilní se všemi dalšími zařízeními, které jsou součástí tohoto systému.

Vnitřní nebo venkovní reproduktory, záblesková zařízení, mikrofon, ovládací skříňka a dálkové ovládání pro spouštění výstrah nebo informativních zpráv…

Do instalace můžete kdykoli přidat další zařízení a zvýšit tak počet funkcí a možností systému.

To je největší síla našeho řešení: roste se podle vašich potřeb.

Vyrobeno ve Francii

Harmonys Trio, stejně jako celá řada Harmonys je navržena a vyrobena firmou BODET Time & Sport ve Francii. To je zárukou kvality a trvanlivosti všech výrobků.

Funkce Harmonys Trio

 • Ručně spouštěná signalizace/vysílání zpráv: Ano
 • Plánovaná signalizace/vysílání zpráv: Ano
 • Vysílání oznámení z mikrofonu: Ano
 • Streamování hudby: Ano
 • Vysílání výstrah: Ano
 • Vizuální vysílání: Ano
 • Vysílání textu: Ano, až 50 znaků
 • Zobrazení času: Ano
 • Počet zón: 100

Technické informace

 • Instalace: Síť IP
 • Prostředí: Vnitřní
 • Rozměry: 164 x 282 mm
 • Výška znaku: 8 px
 • Ekologický režim: Ano
 • Napájení: PoE+

Audio

 • Hladina zvuku: 90 dB
 • Individuálně nastavitelná hlasitost: Ano
 • Max. počet melodií: 30
 • Základní instalované melodie: 18
 • Vestavěný zesilovač: Ano

Displej / blesk

 • Nastavitelný jas LED: Ano
 • Nastavitelný jas blesku: Ano
 • Maximální svítivost: 60 kandel/m² (blesk)

Doručování jasnějších zpráv se zvukem

Bodet představil novou generaci multifunkčních zvukových sounderů pro svůj nouzový výstražný zvuk IP POE Harmonys a systém PA.

Harmonys Trio obsahuje blikající světlo, které poskytuje vizuální výstrahu a zobrazení zprávy LED pro posílení zvukového oznámení.

Ve školách může Harmonys vysílat zprávy nebo zvuky zvonu, které indikují změnu třídy, jedinečné výstrahy v případě nouze a sociální distancování a zakrytí obličeje. Pro výrobní místa, posun a break oznámení mohou být vysílány po celém webu kromě streamování hudby. Organizace otevřené veřejnosti mohou zajistit, aby zaměstnanci i návštěvníci byli plně informováni o všech platných bezpečnostních postupech pro minimalizaci přenosu COVID-19.

Úroveň hlasitosti sounderu je nastavitelná až na 90 dB při 1 metru a může vysílat zvuky zvonů, melodie a živá nebo nahraná hlasová oznámení. Může také streamovat zvuk z integrovaného zdroje.

V pohotovostním režimu zobrazuje Harmonys Trio čas synchronizovaný pomocí hlavních hodin. Tím je zajištěn přesný čas zobrazen ve všech zařízeních a automaticky se přizpůsobí změnám hodin jaro /podzim. Když je aktivována výstraha, led displej se změní na rolovací textovou zprávu o délce až 50 znaků, aby se posílila zvuková zpráva.

Blesk byl začleněn, aby každý, včetně těch, kteří mají potíže se sluchem, aby byl upozorněn. To zajišťuje soulad s dostupností informací implementovanou v mnoha zemích, takže každý na místě si je plně vědom toho, co se děje a co dělat. V případě, že je vyžadována tichá výstraha, blesk upozorňuje na textovou zprávu na LED displeji.

Výkonný ředitel společnosti Bodet, Richard Manby, komentuje: “Tři zařízení začleněná do jedné jednotky snižují kapitálové výdaje, urychlují instalaci a umožňují efektivnější využití energie. Školy, podniky a všechny organizace otevřené veřejnosti musí být schopny upozornit všechny na místě nejen na běžné informace, ale také na vnější průniky, útoky, přírodní katastrofy a mnoho dalšího.

“V těchto nouzových situacích, reakce je celý rozdíl. Vizuální podpora zvukových oznámení, která Harmonys Trio poskytuje, zajišťuje, že všichni jsou si okamžitě vědomi, zprávy jsou jasné a nedosažení. To umožňuje každému rychle a efektivně jednat správně, takže je zajištěna bezpečnost.”

Máte dotazy?

Pokud máte zájem o naše služby či jen potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat! Jsme tady pro vás!

Újezdská 296, 252 43 Průhonice
Souhlasím s GDPR za účelem další vzájemné komunikace

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com